Sesja narzeczeńska Ziołowy Zakątek Podlasie – Ewa i Marcin

Sesja narzeczeńska Ziołowy Zakątek Podlasie

Sesja narzeczeńska Ewa i Marcin

Ziołowy Zakątek – zjawiskowe miejsce na Podlasiu, miło mi było tam wrócić, tym razem z Ewą i Marcinem. Przemiło współpracowało mi się z tą parą, efektem tego wyszły piękne zdjęcia, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami tym naszym wypadem. Uwielbiam takie klimaty, gdzie mamy dużo zieleni, drewna, a wszystko to oświetla po południowe słońce. Fotografowałem tak aby było widać więź pary przed nadchodzącym Ich ślubem.

Korzyści z sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto? Moim zdaniem narzeczeństwo to taki fajny beztroski czas, czasem chodzeniem z głową w chmurach, taki wstęp do wspólnego życia. Świetny okres, który warto uwiecznić, aby po latach móc wracać do tych wspomnień. Sposobem aby móc wspominać ten okres jest wykonanie sesji narzeczeńskiej. Zapomnieć o telefonach, które dzisiaj  przecież również robią nie najgorsze zdjęcia, ale właśnie uwolnić pozytywną energię, pozwolić fotografowi wykonać nietypowe ujęcia – zupełnie inne niż wcześniej. W wykonywanej sesji staram się podchodzić indywidualnie do pary, wyczuć które ujęcia pasują, pytam również wprost chcąc się dowiedzieć co oczekują. Taka sesja to raczej luźne spotkanie, staram się abyśmy wszyscy poczuli się swobodnie, aby naprawdę ten czas był miło kojarzony. Przede wszystkim takich sesji nie należy się bać, mało kto umie pozować i zawsze wychodzić fotogenicznie, po to jest fotograf aby pomógł, podpowiedział, czy trochę rozśmieszył poważną atmosferę.

Takie piękne zdjęcia można wykorzystać jako prezent w podziękowaniu dla rodziców. Zdjęcie oprawione w ładną ramkę, chociażby nawet jako dodatek do popularnych koszów ze smakołykami? Zdjęcia możemy wykorzystać dekorując nimi salę weselną, często widuję ładne spersonalizowane stojaki ze zdjęciami Państwa Młodych. Niewielki koszt, a atrakcje która na pewno przykuję uwagę gości.

Tak krótko o tym dlaczego warto, nie piszę tego nachalnie sprzedając produkt, tylko przedstawiam autentyczne korzyści jakie daje sesja narzeczeńska. Jeżeli chcecie zapytać się o koszt takiej sesji, a nie jest wygórowany to zapraszam to kontaktu poprzez formularz, jestem również na facebooku i instagramie! Co do terminów i miejsca jestem elastyczny.

Zapraszam do oglądania jednej z sesji którą wykonałem z początkiem lata. Więcej zdjęć zrobionych parom przed ślubem możecie zobaczyć tu.Było wesoło, miło, subtelnie z dużą dawką love.

Komentarze